30 Ağustos 2010 Pazartesi

Ayak Parmağı Sıkılan İnsanın Dramı (Lan!)

Lan çok sıkılıyorum , lan çok zormuş hayat , lan iki kere iki 2 buçuk çıkıyor , lan develer tellak falan değil bildiğin fil , lan Cocacola'nın içinde ayran var , lan Radiohead yeni albümünde Mor ve Ötesinden esinlenicekmiş , lan hani vapurlar falan derler ya yalan o hani memeler falan olucak o , lan 3. çoğul şahıslarmış ya onlar onlar yalanmış 4. akvaryumgilmiş aslında onlar , lan sapanla kedi vurmaya çalışan bakkalın çırağı komodoejderhası vurdu az önce, lan yalan habere inanmayın ama inanırsanız da tatlı olur , lan hayatımda içtiğim en tatlı şeyi unuttum , lan lan lan yazmaktan bıktım! LAN!

Bugünü dünyanın en sıkıcı günü ilan ediyorum. Paramparça olan uyku düzenimin bana sağladığı geceleri yaşama zorunluluğu şu dakikalar ters tepmiş vaziyette. Chilloutgil şeyler dinleye dinleye rahatlamayan tek ayak baş parmağım kaldı lan. Onunda yarısı uyuştu. Bağdaş kurucam şimdi , belki açılır. Açılması lazım çünkü o bana lazım. Onunla iyiyiz. Onunla sıkıfıkıyız. Aman ne hoş.Lafı aramızda kendisini kesip yemeyi düşünüyorum. Sevdiğim şeyleri yiyip bitirmek gibi bir huyum var evveliyatından kalan. Yok aslında burcumun üzerindeki yükselenin etkisiyle oluşan bir husus bu. Çabuk sıkılıyorum , çabuk sıkılınca acıkıyorum . Sonrası bilindik bir circle. Dön baba dön!

Evime mülteci bir anne kedi ve 5 adet yavrusu konakladı bu aralar. Mutfak tezgahımın altında minnoş minnoş takılıyorlar. Az önce gittim baktım , uyuyorlar lan! Uyumasınlar! Tilt oldum. Hem bedava konaklıyorlar , hem ev sahibi sıkılınca gelip yoldaş olmuyorlar. Sikerim böyle işi. Yavru kedilere göz diktim şimdi , açız mütemadiyen. Ayak parmağı ile yavru kedi arasında seçim yapmakta zor olucak. Olsun zoru da severim ben. Burcumun altındaki yatan Karadenizli çılgın çocuktan kalan şeyler bunlar. Ay neyse ayol. Ben çorbama bakıyım .

Bugünün Menüsü :
Ayak Parmağı Çorbası
Yavru Kedi Salatası
Cocacola Şişesi İçerisinde Yayık Ayran

Dııııt!

Hiç yorum yok: