30 Ağustos 2011 Salı

Sedat Bektaş 3 ayda nasıl 10 kilo verdiğini anlatıyor.

X : Merhaba Sedat Bey , bugün sizler ile içinde bulunduğunuz bu keyifli durumu konuşmak için buluşmuş vaziyetteyiz. Lakin ben bu durumda pek keyifli bir vaziyet göremiyorum fakat bi mükabele bu değerli kilo verme yönteminizi duymak için sabırsızlanan zibille insan var. Evet Sedat Bey öncelikle nasılsınız inşallah?

S : Şu dakika çok keyifliyim. Peki sizleri sormalı sizler nasılsınız maşallah?

X : Çok kocaman teşekkürler ediyorum Sedat Bey lakin sizleri gördüm içim çız etti hatta bir yanım karalar bağladı diğer tarafım kafasınında hamam tası kırdı. Her ne ise Sn. Bektaş , evvela ortada büyük bir merak , büyük bir gizem ve büyük bir entrika mevcut. Evet , nasıl oldu da bu denli yoğun ve hızlı bir şekilde kilo verdiniz ?

S : Hmm. Evet. Sanırım herşey 3 ay önce başladı. Aslına bakarsanız nasıl başladığı hakkında gerekli infoyu almak istiyorsak çok fazla gerilere doğru atmamız gerekli mentalitemizi. Fakat kısaca açıklamak gerekirse ; evimle ilgili belli başlı upgrade mevzuları sonrası ağır derecede hissedilen kederin bünyemle kederli topaç misali oyması sanırım başlangıç ateşini yakan husus oldu. Ha şimdi bu ateş nasıl bir ateş diye sorucak olursan ki gözlerinden fışkıran zeka parıntıları sonuçu sorucağını şimdiden anladım ve eseriyetle cevap veriyorum ; bu ateş 2011 yılının barındırdığı yoğun kederin çıt çıt çıt birikmesi sonucu oluşan Mayıs ayının ilk ayı ile metan gazı kıvamında bünyelerin içersinde patlaması sonucu oluştu. (bkn : Dünya Keder Haftası) Bu keder ki benim tarafımdan değil , büyük kitleler tarafından da kabullenince içinden çıkılamıyacak kaotik bir duruma doğru sürüklendim.

X : Bize bu kaotik durumu daha spesifik şekilde anlatır mısınız?

S : Şöyle anlatıyım canım ; az önce de bahsettiğim gibi zaten ibadethane olan evim bu keder ile yoğruldu ve sonucunda "Kederli Pavyon" diye birşey peydahlandı. Sonra önüne geçilemiyecek bir talep karşısında gündüzümüz gecemize karıştı. Bohemin en dip noktalarında neler olup bittiğini anlamadan dolandık durduk ve sonra ne olduysa oldu.

X : Eee.

S : İlk günden çok sevdiğimiz Gamze Kardeşimizin bizlere ısmarlamış olduğu Dominos & Bira kombinasyonu ne olduysa hemen ertesi sabah ilginç bir mide ağrısı ve akebinde tuvalete çıkma isteği doğurdu lakin o gecenin hemen akşamı çok ağır misafirlerim Kederli Pavyonu ziyaret ediceğinden kendimi toparlamak adına günü uyuyarak geçirdim. Gece saat 4 sularında kapıyı zor bela açtıktan sonra ilerleyen her saat daha daha ve daha kötüye ilerleyen bu durum sonrası gözümü açtığımda hastanedeydim. Sonrası yapılan tahliler ile dizanteri olduğum anlaşıldı ki ne olduğuna dair kimsenin en ufak bir fikri yoktu hatta en son bu hastalık 1800ler da falan görülecek ki doktor tarafından taşak unsuru olduk. Her ne ise sonrası çok ağır geçen günler ki çok çok ağır günlerden bahsediyorum. 5 günde 6-7 kilo vermiş bulundum.

X : Ha siktir! ........ öhüm , pardon Sedat Bey. Bu durum karşısında ne diyeceğimi bilemedim ki içimden çok ağır küfürler ediyorum. Tekrar kusura bakmayın Sedat Bey , herşeyin nedeninin dizanteri oluşunu telefonda dahi söylebilirdiniz ve ballandıra ballandıra boşlukları doldurur , haberi yapmış bulunurdum. Allah belanızı versin Sedat Bey!

S : Amin Mr. X. Zaten vericeği kadar belamı verdim ki dizanteri oldum. Ha mevzu daha bitmedi sonra sonra tekrar dizanteriye yakalandım. Neyseki vücudun önceden sağlamış bulunduğu bağışıklık sayesinde sadece 3 kilo verdim.

X : Ahahahahahaahaha. Abi bende çocukken 2 kere Kolibasili hatta üzerine Tifo hatta ve hatta onun da üstüne vişne misali Tifüs geçirmiştim.

S : Ahahahahaha. Ulan bu ummalı adamı güldürdün ya Allahta seni güldürsün haa.

X : Amin Mr. Sedat. Zaten güldüreceği kadar güldürdü. Ahahahahahaahahahahah x 218023

S : ...

X : Evet sayın okurlar. Sedat Bektaş ile çok keyifli dakikalar geçirdik ve sonucunda ilginç bir kanıya vardık. 3 ayda bu denli yoğun ve hızlı şekilde kilo vermenin tek bir taktiği varmış ; dizanteri! Ahahahahaha. öhüm. Şimdi en yakın hastaneye koşabilir ve akebinde doktora ellerinde dizanteri virüsu varmıymış sorabilir ve onunda akabinde keyifli bir dizanteri hastalığı geçirebilir ve en son olarak çok kısa süre içerisinde tıh gibi bir birey olabilirsiniz. Evet. Bitti.


Hiç yorum yok: